Hakkımda

Hoşgeldin yolcu, burası benim herkese açık günlüğüm. 2005 yılından beri blog yazıyorum. Eski blogumu 2012 sonunda kapatıp bunu açtım. Meyve çekirdeklerini çimlendirip ağaç yapmayı, kendi yoğurdumu mayalamayı, satranç oynamayı ve öykü yazmayı çok seviyorum. Bir de her türlü zanaatı. 

Yirmili yaşlarımı Fransa'da yaşadım. Orada çok geç bir yaşa kadar öğrenci oldum. Önce tıbba girdim. Olmayınca psikolojiye çark ettim. Psikolog olarak çalışmasam da sağlık her zaman ilgi alanlarım arasında. 


Sürekli kendimi geliştirme derdindeyim. Bazen küçük keyiflerimi yazıyorum, bazen de sızlanmaya geliyorum. 


Ermenice ve Türkçe anadillerim. Sonradan bu ikisine Fransızca, İngilizce, Ispanyolca ve az da Italyanca katıldı.


En büyük hayalim ekip biçebileceğim bir alanı olan bir evde oturmak. Bahçe de olur, teras da. 
9 yorum :

  1. melaba, geri geldim ben :)))

    mariantrikot.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
  2. Notumu hep kalsın diye buraya bırakmak istedim.Bloğumu okuduğunuz ve o güzel görüşlerinizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Bloglarınızı ve sizi seviyorum,bana ''İyi bir yazar olacaksın Anıl'' demeniz var ya içinde bulunduğum kötü ruh halini sildi süpürdü.İyi ki varsınız ve iyi ki bu ortamın içindesiniz ^^

    YanıtlaSil
  3. Yürekten inanıyorum, yoksa söylemezdim. Sen de iyi ki varsın, bu blog dünyasının en güzel yanı işte, bir gün birimizin morali düşükken, birimizin bir iki cümlesi ilaç gibi geliyor. Ta uzaklardan, hiç bir çıkar, art niyet olmadan.

    YanıtlaSil
  4. Evet ne güzel söylediniz :')

    YanıtlaSil
  5. Çok memnun oldum küçük joe çok da mutlu oldum seni tandığıma. 5 dil konuşmanı da kıskandım itiraf edeyim de içimde kalmsın bari :)

    YanıtlaSil
  6. @ Çıplak Yazar: teşekkürler :) İkisi anadil zaten :) Kalanı okulda mecburiydi.

    YanıtlaSil
  7. Arkadaşım ol, dünyayı gezelim !! Ciddiyim. :)
    -Betül.

    YanıtlaSil
  8. @ Betül: ne güzel böyle bir yorum almak. Eğer bu blog bir kişide benimle arkadaşlık etme isteği uyandırabiliyorsa ne mutlu bana. <3

    YanıtlaSil